Videa

Občas sebou na venčení vezmeme kameru nebo jen foťák případně i jen telefon a snažíme se tu naší bláznivou borderku nafilmovat. Naše úlovky najdete na této stránce :).

Dajavera tábor 2010

Tábor se konal 2.-5. září 2010 v autokempu U Letadla na Seči. ylo tam moc hezky, príma lidičky, spousta Dajaveráčků, prostředí bylo moc fajn, dobře nám vařili a točenou kofolu měli za babku :).

Dajavera tábor 2010

Duben 2010 - výlet do Tovačova

Tenhle výlet jsem spunktovala, protože Michal chce s Jane zkusit frisbee sport. Tak abychom věděli, jak to chodí, jeli jsme se podívat na závody. Vzali jsme sebou i kámoše a protože bylo celkem horko, museli jsme smečku vykoupat :).

Duben 2010 - Keč a Jane - zábava s provazem

Když jsme hlídali Keče, tak jsem ty dva naše černobílé ďáblíky natočila, jak se přetahují o svůj oblíbený provázek. Tohle je bezva zábava, když si chce člověk trochu ofrknout a těm dvěma to vydrží někdy i půl hodiny, než je to přestane bavit. Jsou vlastně v tomhle stylu schopni jít na procházku ... nikdy se s nikým a ničím nesrazili ...

Duben 2010 - Keč na návštěvě v Pardubicích

V dubnu jsme hlídali Keče skoro dva týdny a moc jsme si to všichni užívali. Dva dny jsme tu měli i Everesta, který pak odcestoval za jinou tetou na hlídání. Keč s Jane hned po příjezdu se do sebe pustili a začali se jako vždy rubat. Že to opravdu umí rozbalit není pochyb a nejlépe na provizorním gaučíku u nás v obýváku :).

Leden 2009 - Venčení ve Svitavách

Tohle bylo měsíc poté, co jsme si ty naše malé kuličky rozebrali v chovce Dajaveře a odvezli si je domu. Tuhle slunečnou a sněhovou sobotu jsme se sešli ve Svitavách a šli společně venčit s Konopíkama a Kečem a Evinem a Ilčou a Montym a Jerry. Šli jsme přes pole k blízkému rybníku kousek za Svitavama a byla to švanda. Všimněte si těch dvou černých kuliček, které neustále dovádějí a mordujou se ... tohle Jane a Kečovi vydrželo až dodnes :).

Prosinec 2008 - Druhý den doma

Když jsme si Jane přinesli domu, pořád se držela u mě, ale už druhý den začala řádit a hrát si se svou oblíbenou hračkou plyšového pejska. Toho plyšáka jsem vyhodila nedávno ... teda to co z hračky zbylo :). Všimněte si té deky na plovoucí podlaze ... Jane ze začátku odmítala chodit po plovoučce, tak jsme měli po podlaze poházené deky a ručníky, aby mladá mohla chodit za námi všude po bytě :).

Prosinec 2008 - Hrátky u Labe

O mezi vánočními svátky napadlo spousta sněhu i v Pardubicích, tak jsme s Jane vyrážely na vycházky a prozkoumávaly jsme okolí a Jane se učila poznávat svět. Na videu jí je asi 10 týdnů :). A ty tryskový běhy ty praktikuje i dneska, když není s paničkou dostatečná legrace a je třeba si vybít přebytečnou energii :).

Tisknout


O Jane ve zkratce:

  • matka: Amy Dajavera
  • otec: Fireonice of Maranns Home
  • DKK, DLK 0/0; OCD free; CEA/PRA neg.; TNS Normal; glaukom free
  • ZVOP, HWT, ZOP, BH, FLY 18
  • Klubový šampion BCCCZ; 1x CAJC; 3x CAC, 1x res. CACIB, 2x res.CAC, V1, V2, V3, V4;

Hledá se Donee !!!

Don´t Worry DajaveraNa velikonoce (5. 4. 2010) se ztratila red merle fenka border kolie Don´t Worry Dajavera - slyšící na jméno Donee. Prosím pomozte nám ji najít!

Více informací

RSSRSS

Co je nového v naší smečce a na našich www stránkách

11. 04. 2012

Prodám šicí stroj SINGER - sleva

Prodám šicí stroj SINGER - sleva

Jelikož mi ježíšek předloni nadělil super šicí stroj Bernina, rozhodla jsem se prodat svoji původní Singrovku. Jistě ještě někomu dobře poslouží.

Celá novinka

30. 03. 2012

Dajavera tábor 2012 - připomínka

Dajavera tábor 2012 - připomínka

Připomínám, že i letos se bude konat slezina Dajaveráčků, našich kamarádů a ostatních "příbuzných". Podrobnosti najdete na stránkách tábora ZDE.

Celá novinka© 2023, www.kasaly.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing