Naše svatba

Musím přiznat, že u nás jsem to byla já, kdo to neustále odkládal a nepovažoval za aktuální. Kdyby bylo na Michalovi, už bychom slavili svatbu před několika lety :).

Až jednoho listopadového dne roku 2008 jsem se vrátila z kreativních kurzů a doma mě čekala romantická večeře a nakonec i v srdci utvořeném z mé oblíbené zmrzliny i zásnubní prstýnek. Řekla jsem ano, kdo by taky mohl odolat :).

Termín jsme měli celkem jasný, vždycky jsme se chtěli brát v květnu (i když se říká, že to nepřináší štěstí), pro nás je květen jeden z nejkrásnějších měsíců a proto to datum. Místo jsem měli taky vyhlídnuté (Staré Čívice u Pardubic) a rámcovou představu o obřadu a o průběhu dne jsme také měli probranou. Musím říct, že nejsložitěkší bylo asi vybrat si šaty, koupit Michalovi košili do smokingu (tu jsme nakonec koupili až dva dny před obřadem) a vybrat prstýnky.

Samotné přípravy na svatební veselí mi přišly v pohodě a musím říst, že jsem je zvládla během 3 týdnů před termínem svatby. Jsem ráda, že jsme si náš svatební den udělali zcela podle svého ...  byl to krásný a pohodový den a já měla pocit, že jsem se do svého miláčka znovu zamilovala :).

Věřím, že se náš svatební den líbil i naší rodině a přátelům a že si ho užili tak jako my :).

Michal & Monika - svatební oznámení

Tisknout


Kontakt

Monika a Michal Kasalých
mail: monika_a_michal@kasaly.info
tel.: 776 310 334
skype Monča: monika.sti
icq Michal: 56-391-023

Havlíčkova 2698, Pardubice

Hledá se Donee !!!

Don´t Worry DajaveraNa velikonoce (5. 4. 2010) se ztratila red merle fenka border kolie Don´t Worry Dajavera - slyšící na jméno Donee. Prosím pomozte nám ji najít!

Více informací

RSSRSS

Co je nového v naší smečce a na našich www stránkách

11. 04. 2012

Prodám šicí stroj SINGER - sleva

Prodám šicí stroj SINGER - sleva

Jelikož mi ježíšek předloni nadělil super šicí stroj Bernina, rozhodla jsem se prodat svoji původní Singrovku. Jistě ještě někomu dobře poslouží.

Celá novinka

30. 03. 2012

Dajavera tábor 2012 - připomínka

Dajavera tábor 2012 - připomínka

Připomínám, že i letos se bude konat slezina Dajaveráčků, našich kamarádů a ostatních "příbuzných". Podrobnosti najdete na stránkách tábora ZDE.

Celá novinka© 2023, www.kasaly.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing