Cestování

Cestování jsme s Michalem vždycky měli rádi a o víkendech projíždíme česká zákoutí a cca jednou za rok jsme vždycky vyrazili někam za hranice, nejčastěji k moři.

Za dob mého dětství jsme s babičkou a mými sestřenkami jezdili na takovou tu standardní dovču - hotel nebo bungalov, pláž, slunce, opalování nebo stavění písečných hradů od rána do večera a jeden nebo dva výlety do okolí. Bylo to fajn a na některé ty dovolené ráda se sestřenkami vzpomínáme dodnes :).

Turecko 2004 - Je zvláštní, ale asi po třech dnech se Michala domorodí chlapci turecky ptali, kde sbalil tu blondýnu :)S Michalem ale dovča na týden plácnout sebou k moři už není možná, on vydrží na pláži takhle asi tak půl hodiny a pak už se ptá, co se bude dít a že je nuda :). Pochopila jsem, že bez šnorchlu, ploutví a Terryho Pracheta den na pláži s Michalem není možný :). Já zase mám ráda minimálně jeden den strávený na pláži s knížkou v ruce a prohřívám si tělíčko (na sobě krém s filtrem 50 a přes poledne pod ručníkem, jinak skončím jako rak).

Rhodos 2006 - tak takhle obvykle se pohybuji v poledních hodinách v jižní Evropě :)

Takže naše dovolené jsou plné kompromisu a musíme pečlivěji plánovat. Nakonec většina našich dovolených vypadá tak, že destinaci vybíráme z nabídek last minute, zaplatíme si dopravu, ubytování a stravu a pak na místě s místními cestovkami a domorodci si vybereme nějaké ty výlety, nebo půjčíme dopravní prostředek a vydáváme se na prozkoumání lokality na vlastní pěst. Odpoledne se pak skočíme smočit k moři a večer pokud nenajdeme možnost si trsnout, tak trávíme na osamělé pláži nebo romantickými vycházkami ...ááách, už abychom zase někam vyrazili :).

Rakousko 2009 - tady jsme cca 2200 mnm ... musím, říct že Jane ve svých 6 měsících to zvládla na jedničku :)Od té doby, co máme nový byt a psisko, se naše cestovatelské aktivity trochu proměnily, předsvatební dovolenou jsme strávili v horách ve Švýcarsku pod stanem a u moře už jsme nebyli asi tři roky. Téměř každý víkend cestujeme někam po české kotlině a vymýšlíme výlety, kdy hlavním cílem je utahat psisko a užít si u toho spoustu zábavy (viz flyball a podobně) :). Ale nedávno jsme se shodli, že moře by se zase šiklo, tak uvidíme, kam nás letošní léto odvane ...

Tisknout


Kontakt

Monika a Michal Kasalých
mail: monika_a_michal@kasaly.info
tel.: 776 310 334
skype Monča: monika.sti
icq Michal: 56-391-023

Havlíčkova 2698, Pardubice

Hledá se Donee !!!

Don´t Worry DajaveraNa velikonoce (5. 4. 2010) se ztratila red merle fenka border kolie Don´t Worry Dajavera - slyšící na jméno Donee. Prosím pomozte nám ji najít!

Více informací

RSSRSS

Co je nového v naší smečce a na našich www stránkách

11. 04. 2012

Prodám šicí stroj SINGER - sleva

Prodám šicí stroj SINGER - sleva

Jelikož mi ježíšek předloni nadělil super šicí stroj Bernina, rozhodla jsem se prodat svoji původní Singrovku. Jistě ještě někomu dobře poslouží.

Celá novinka

30. 03. 2012

Dajavera tábor 2012 - připomínka

Dajavera tábor 2012 - připomínka

Připomínám, že i letos se bude konat slezina Dajaveráčků, našich kamarádů a ostatních "příbuzných". Podrobnosti najdete na stránkách tábora ZDE.

Celá novinka© 2023, www.kasaly.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing