Recepty

Ráda vařím, pokud k tomu mám čas a náladu. Času není nazbyt a tak většinou upřednostňuji jednoduché a hlavně rychlé recepty. Moc ráda využívám kuchyňské pomocníky, kteří práci zrychlí a ulehčí. Doma máme domácí pekárnu, kterou jsme si nadělili k vánocům, sadu ponorného mixeru a hnětače, který se hodně jednoduše obsluhuje a hlavně umývá a samozřejmě myčku :). Dneska nějak nechápu, jak to, že jsme tuhle vymoženost nepořídili už dávno. Nadělili jsme si ji až k svatbě, jako svatební dar, na který nám svatebčané přispěli a tímto jim mnohokrát děkuji. Nevěřila jsem, že myčka bude opravdu umět umýt i pekáč po zapékání, ale teď už věřím a nádobí, které se nedá dát do myčky mi do domu nesmí :).

Domácí pekárna je pomocník osvědčený a líbí se mi čím dál tím víc ... pořád objevuji nové věci, které se v ní dají udělat. A moc se mi líbí princip - nalij, nasyp, zmáčkni čudlík a za určitou dobu je hotovo :).

Tuhle stránku jsem si založila spíš jako můj blbníček, jelikož mám spoustu oblíbených receptů, které jsem načerpala z různých zdrojů (internet, časopisy, kuchařky, rodina...) upravila podle svého, ale pořád si musím pamatovat, kde kterou inspiraci najít. Proto tyhle stránky ... budu mít vše na jednom místě :).

Pokud budu někomu inspirací, budu ráda a uvítám Vaše názory a připomínky k receptům, pokud ho někdo z vás vyzkouší.

Zde můžete přidat komentář

Příspěvky diskuse

Seřadit od nejnovějšího, od nejstaršího,

Stránkování: 1 2

Tisknout


RSSRSS

Co je nového v naší smečce a na našich www stránkách

11. 04. 2012

Prodám šicí stroj SINGER - sleva

Prodám šicí stroj SINGER - sleva

Jelikož mi ježíšek předloni nadělil super šicí stroj Bernina, rozhodla jsem se prodat svoji původní Singrovku. Jistě ještě někomu dobře poslouží.

Celá novinka

30. 03. 2012

Dajavera tábor 2012 - připomínka

Dajavera tábor 2012 - připomínka

Připomínám, že i letos se bude konat slezina Dajaveráčků, našich kamarádů a ostatních "příbuzných". Podrobnosti najdete na stránkách tábora ZDE.

Celá novinka© 2024, www.kasaly.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing