24.04.2010 00:08

Hlídání Kečupa a Everesta, aneb jak to vidí Jane ...

Hlídání Kečupa a Everesta, aneb jak to vidí Jane ...

Skoro dva týdny byl u nás na jarní "škole ve městě" náš brácha Kečup. Dva dny jsme tu měli i Everesta (jeho soukmenovce), jelikož se moje panička domluvila s jejich paničkou, že je vezme na speciální vyšetření očí pro BOC k panu MVDr. Beránkovi, který má v Pardubicích ordinaci.

Kluci přijeli s paničkou v pondělí večer a hned jsme se do sebe s Kečem pustili... kdo nás zná, ví že my jen tak v klidu nepobudem a že jsme opravdu správné neposedné borderky :). Panička druhý den vzala do práce sebou Evina a nás nechala s Kečem doma ... prý to byla hrozná psina, když si lidi v práci pletli mě a Evina ... no chápete to? Evin je o hlavu větší a vypadá přece úplně jinak než já...

Ve středu ráno jsme jeli na veterinu, ale naštěstí já tentokrát zůstala čekat v autě (pana doktora moc nemusím... ) a šli jen kluci. Vůbec jsem jim to nezáviděla, já už to vyšetření mám za sebou a vím, že to není vůbec příjemné. Keč byl trochu nervózní (však jsme sourozenci, že :)), ale Evin vše zvládl s nadhledem. A výsledek je taky super, protože jsou oba úplně zdraví a mají oči jako ostříž.

Po Evina si přijela jiná teta na hlídání a odvezla ho do Olomouce ještě ve středu dopoledne, kde trávil své "prázdniny ve městě" sám s Jíňou. Určitě si to užil, když byl jen sám středem veškeré péče a pozornosti.

zleva: Jane, Keč a Amy na MělicíchMy jsme si celý týden taky užívali a chodili ven na vycházky i když přes den jsme byli většinou s Kečupem doma. Tentokrát jsme byli celkem vzorní a nezpůsobili jsme (teda hlavně brácha je na to expert) žádnou škodu :). Jen jednou panička udělala chybu a připravila páníčkovi svačinu do práce a dala jí jen na botník místo rovnou do kabely. No a Kečup poté co spořádal svoji snídani a sušeného hovězího pindíka co nám panička dala, když odcházela do práce, dojedl se ještě tou sváčou pro páníka (byla to sedmizrnná bageta s křenovým pomazánkovým máslem a šunkou, no prostě bašta). Ani za to nedostal moc vynadáno, protože ho nechytili při činu, ale páníček byl tentokrát hlady :). Oproti začátku týdne, kdy bylo opravdu ošklivo, tak se o víkendu udělalo hezky a my vyrazili v sobotu s naší kámoškou Amy a její paničkou Petrou na výlet na Mělice. Tam byla spousta vody a my se báječně vykoupali....

Keč u nás byl proti původnímu plánu o pár dní déle, jelikož jeho páníčci uvízli ve Španělsku kvůli té sopce a zrušeným letům, ale nám to nevadilo, aspoň jsem měla psího parťáka ještě chvíli pro sebe. Už se moc těším, až se zase sejdeme a budeme dránit. Panička udělala za celou dobu pár fotek a jedno malé video, tak se jukněte.

Tisknout


Kontakt

Monika a Michal Kasalých
mail: monika_a_michal@kasaly.info
tel.: 776 310 334
skype Monča: monika.sti
icq Michal: 56-391-023

Havlíčkova 2698, Pardubice

Návštěvní kniha

Máte pro nás vzkaz, nápad, připomínku? Pak neváhejte a napište nám co máte na srdci :).

Přejít do Návštěvní knihy© 2023, www.kasaly.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing