13.09.2010 21:15

Dajavera tábor 2010

Dajavera tábor 2010

Minulý víkend jsme strávili na Seči s partou Dajaveráčků a kamarádů. Sportovali jsme, bavili se, užívali si ... 

Na tábor jsme dorazili ve čtvrtek navečer, opekli si buřtíky na ohni a do noci čekali na Konopíky, které jsme nakonec jeli vyzvednout asi o půl třetí ráno do blízké vesnice, protože jejich auto odmítlo dojet až na Seč :). Nakonec jsme je šťastně dotáhli na laně do kempu a ubytovali na chatce....

Trénink výstavního postojeDruhý den jsme začali trénovat flyball a taky jsme si střihli nějaké ty tunely a skočky (my s Jane jen tunely :), zato tryskáčovou rychlostí). Jane trénovala naplno poprvé od června, ale dostala se do tempa rychle a šlo jí to moc dobře. Hlavně bylo vidět, že je nadšená, že může už konečně zase něco dělat :).

Odpoledne přijela lektorka na handling a tak jsme se učili, jak správně vystavovat ty naše psí miláčky. S Jane to není vůbec lehké ... přemluvit ji, aby si nechala sáhnout na nohy a aby chvíli stála v klidu je občas nadlidský úkol. A jak byla vyhecovaná z tunelů, nějaký klus ji vůbec nebavil ... bylo zkrátka málo akční :). Ale jinak vcelku poučné hlavně pro paničku :).

Jane pádí přes překážkyV sobotu přijeli trenérky flyballu z Rychnova, které skoukly naše pokroky a daly nám doporučení jak dál trénovat. Musím říct, že flyball je bezva a správně adrenalinová zábava pro ty naše nezbedy. Jane je doslova nadšená ... až jsem si jednu chvíli říkala, že ji musí trefit šlak, jak byla vyhecovaná :).

Počasí bylo naštěstí vcelku dobré, většinou nepršelo přes den, i když zima byla velká, hlavně v noci. Přes tu zimu jsme každý večer seděli u táboráku, usrkávali svařák a dobře se bavili. V sobotu večer pro nás Bára (paička Ený) s Terezou připravily zbavnou hru na hloupého Honzu a všichni jsme zachraňovali princeznu. No přála bych vám vidět dospěláky jak zpívají nahlas minutu, aby dostali od mámy buchty, dělali dřepy, protože potvora doktor místo masti ordinoval tělocvik a nahlas si dodávají odvahu, aby mohli jít do boje s drakem :). Bylo to moc fajn a kdyby Michal dočítal pokyny až do konce, mohli jsme princeznu zachránit asi o půl hodiny a asi 50 dřepů dřív :).

Pohoda na SečiVšem díky za bezva víkend, moc jsme si to užili a těšíme se na další slezinu za rok. Další tábor se koná příští rok v květnu, tak si to všichni zapiště do kalendáře :).

Video z tábora najdete v sekci "Videa". Fotky jsou na rajčeti u Ilči.

Pozorně sledujeme jak že se to vystavování vlastně dělá :)

Pořád se mi to nějak nezdá :)

A pořád dokola :)

Ilča, Anetka a Bára s psiskama ...

Haja a Bety patří paničce od Šery a Verunka s Eliškou se o ně pilně staraly :)

Anička není výstavní nadšenec, ale s Kečupem jim to jde úplně skvěle :)

Ilča s Montym ...

No kdybysme tohle uměly zopakovat na výstavě, tak by to bylo super :)

A ještě jednou pro velký úspěch :)

Tisknout


Kontakt

Monika a Michal Kasalých
mail: monika_a_michal@kasaly.info
tel.: 776 310 334
skype Monča: monika.sti
icq Michal: 56-391-023

Havlíčkova 2698, Pardubice

Návštěvní kniha

Máte pro nás vzkaz, nápad, připomínku? Pak neváhejte a napište nám co máte na srdci :).

Přejít do Návštěvní knihy© 2023, www.kasaly.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing