Kámoška Amy

Jak se venčíme s naší kámoškou Amy

(duben 2010)

Amy a její panička PetraS mojí kamarádkou Amy se znám už dlouho, vlastně od malinka. Ona je asi o 3 a kousek roku starší než já, ale nikdo by jí to nehádal :). Je to takový aportovací blázen (no jako já :), akorát Amynka jde po tenisácích). 

Bydlíme kousek od sebe a tak celkem často spolu chodíme venčit naše paničky. V poslední době se k nám přidává i Gigi, což je psisko přítele Amyny paničky a hrozně rád mě občas provokuje. Zejména tehdy, když moje panička chce, abych plnila nějaké povely a já se musím na ni soustředit. To mě Gigi zkouší očuchávat a tak podobně. Už jsem mu taky párkrát načechrala chlupy :), ale to jen tak ze srandy ... prát se nesmím, to se paničce nelíbí. Jak napadlo v Pardubicích tak moc sněhu, tak jsme spolu řádily v těch závějích a byla to moc velká švanda.

Amy se mnou chodí i na kurz agility (paničky se nějak hecly a domluvily se spolu) a baví jí to stejně jako mě, tak uvidíme, jak nám to půjde na konci kurzu, kdy se zúčastníme sranda závodů, i když k tomu je ještě dlouhá cesta :). Ty dva tréniky co jsme zatím absolvovaly byly super. Taky máme nějaké ty domácí úkoly a i když já jsem v některých věcěch napřed, tak Amy se nenechá zahanbit a učí se nové kousky rychlostí větru ... však taky každé venčení pilně trénuje.

Amy je asi jediná labradorka, co vydrží skoro stejnej záhul jako já :). Je schopná běhat za míčkem stejně neúnavně, obvzlášť když je někde na blízku voda, kde se může mezi aportováním tenisáku osvěžit. Takže taháme ty naše pomalu chodící paničky kolem Labe a snažíme se je vyhecovat, aby nám házely tenisák a fríbo a my mohly lítat a čas od času se svlažit ve vodě :).

2010-4 Amy

2010-4 Amy

2010-4 Amy

2010-4 Amy se učí ''obíhej'' kolem paničky (domácí úkol na agility kurzu a moc jí to jde)

2010-4 Amy se učí ''obíhej'' kolem paničky (domácí úkol na agility kurzu a moc jí to jde)

2010-1 Sníh v Pardubicích - venčíme se s Amy

2010-1 Sníh v Pardubicích - venčíme se s Amy

2009-4 Amy a Jane, společné venčení

2009-4 Amy a Jane, společné venčení

Tisknout


O Jane ve zkratce:

  • matka: Amy Dajavera
  • otec: Fireonice of Maranns Home
  • DKK, DLK 0/0; OCD free; CEA/PRA neg.; TNS Normal; glaukom free
  • ZVOP, HWT, ZOP, BH, FLY 18
  • Klubový šampion BCCCZ; 1x CAJC; 3x CAC, 1x res. CACIB, 2x res.CAC, V1, V2, V3, V4;

Hledá se Donee !!!

Don´t Worry DajaveraNa velikonoce (5. 4. 2010) se ztratila red merle fenka border kolie Don´t Worry Dajavera - slyšící na jméno Donee. Prosím pomozte nám ji najít!

Více informací

RSSRSS

Co je nového v naší smečce a na našich www stránkách

11. 04. 2012

Prodám šicí stroj SINGER - sleva

Prodám šicí stroj SINGER - sleva

Jelikož mi ježíšek předloni nadělil super šicí stroj Bernina, rozhodla jsem se prodat svoji původní Singrovku. Jistě ještě někomu dobře poslouží.

Celá novinka

30. 03. 2012

Dajavera tábor 2012 - připomínka

Dajavera tábor 2012 - připomínka

Připomínám, že i letos se bude konat slezina Dajaveráčků, našich kamarádů a ostatních "příbuzných". Podrobnosti najdete na stránkách tábora ZDE.

Celá novinka© 2023, www.kasaly.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing