20.10.2010 09:13

Výstava, výlet do Jižních Čech

Výstava, výlet do Jižních Čech

Za posledních pár týdnů jsme toho stihli zase celkem hodně, ale bohužel nestíhám zavčas přidávat novinky, takže opět jedna větší souhrnná novinka :).

Víkend na jihu

Výstavu v Českých budějovicích jsme spojili s výletem na jih a strávili jsme ho u kamarádky Šárky (CHS Biramo). V pátek večer jsme se přesunuli do Třebanic, kde Šárka bydlí a v sobotu ráno jsme vyrazili na výstavu do Českých Budějovic. Bylo přihlášeno 7 fen a rozhodčí byl jeden z nejlepších rozhodčích na borderky v ČR pan Krinke. Byla jsem trochu nervózní, přece jenom jsem od něj chtěla hezký posudek :).

Jane se ale předvedla velmi pěkně, krásně klusala a i v postoji stála moc hezky, takže jsem byla spokojená, že se nám handling povedl, i když stále máme co pilovat a trénovat :). Výsledek výstavy zde.

Na výstavu se za námi přijel podívat můj taťka, tak jsme pak zašli všichni na oběd a odpoledne jsme se přesunuli zase za Šárkou a její smečkou. Abyste pochopili, Šárka má dvě rotwajlerky (Birit a Issy), ty teda bydlí venku v kotci a pak další 4 fenky, které bydlí v domě - dvě krysařice a dvě jorkšířice. Občas je to u nich mazec a Jane byla trochu v nevýhodě proti té celé směčce :). Večer jsme šli se Šárkou a Zdenkem na výbornou pizzu, v neděli mě Šárka naučila jak šlapat stopy a k mému úžasu, Jane nádherně čmuchala, tak mám další věc, kterou se můžeme učit :).  Celkově to byl nádherný víkend, počasí se vyvedlo a podzimní Šumava je prostě nádherná. Díky Šárce za azyl a těším se, až nás poctí svou návštěvou v Pardubicích :). Ale my se určitě zase přijedeme podívat, protože Šumava má pro mě své kouzlo :).

Návštěva u štěňátek CH v Dajaveře

CH DajaveraV úterý pak jsem se večer zajela aspoň na chvíli podívat na štěňátka, kterým bylo 7 týdnů a za pár dní se rozjeli k novým majitelům. Tak jsem si je naposledy musela trochu pomuchlovat :). Svěřila jsem kameru Aničce a Danče, které se štěňaty byly celé odpoledne a tak vzniklo poslední společné video štěňátek vrhu CH u chovatelky. Přejeme jim vše nejlepší, zdraví a skvělé nadšené páníky, kterým určitě budou přinášet jen radost.

Oslava věkové stálosti

V sobotu 16. 10. jsme navštívili Benátky nad Jizerou a naší kámošku Stáničku, která slavila své další "osmnácté" narozeniny :). Oslava byla báječná, jídlo velmi dobré, skvělá parta lidí. Zahráli jsme si pro mě doté doby neznámou hru Aktivity, u které jsme se velmi dobře pobavili, zvlášť když jsme měli dané slovo předvést v pantomimě :). Ale i některé kreslené obrázky stály za to :). Díky Stáničce za pozvání, na další osmnáctiny s námi můžeš určitě počítat :).

Tisknout


Kontakt

Monika a Michal Kasalých
mail: monika_a_michal@kasaly.info
tel.: 776 310 334
skype Monča: monika.sti
icq Michal: 56-391-023

Havlíčkova 2698, Pardubice

Návštěvní kniha

Máte pro nás vzkaz, nápad, připomínku? Pak neváhejte a napište nám co máte na srdci :).

Přejít do Návštěvní knihy© 2024, www.kasaly.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing