30.08.2010 17:27

Výstava a výlet do hor

Výstava a výlet do hor

Výstava v Mladé Boleslavi

Tenhle víkend jsme vyrazili v sobotu na výstavu do Mladé Boleslavi. Moc se mi tam nechtělo, ale měli jsme ji nahlášenou ještě z jara a tak aby peníze nepropadli úplně zbytečně, tak jsme tedy vyrazili. Tentokrát jel s námi i Michal, ale jen proto, že jsme pak pokračovali na výlet :).

Na výstavě jsme dostali známku V3 a posudek celkem dobrý, ale ani já a ani Jane jsme se necítily ve své kůži a bylo to vidět. Nepředvedly jsme se nejlépe, místo klusu Jane cválala a poskakovala :). A já zvyklá na její předchozí kondičku, jsem si s ní při čekání hrála, aby nebyla nuda ... jenže jsem ji tím unavila a do kruhu se Jane pak už moc nechtělo. No ještě nám bude chvíli trvat, než se zase dostaneme do kondice a naše výsledky a elán bude jako před zraněním. Na náladě nepřidalo ani počasí, které bylo dost chladné.

Ale sešli jsme se s Dančou, Ilčou a Dášou a s jejich Dajaveráčky a tak jsme popovídali a probrali novinky a pokroky našich psisek. Takže nakonec to bylo fajn setkání.

Výlet do hor - Víchovská Lhota a okolí

Z Mladé Boleslavi jsme na pozvání Konopíků vyrazili směr do hor. Odpoledne se počasí vybralo a vykouklo i sluníčko a tak nálada se zlepšila. Po malinkém zádrhelu s navigací jsme i dorazili na místo a šťastně se shledali s ostatními výletníky. Na chalupě, kde jsme přebývali bylo celkem veselo (9 dospělých, 2 malé děti a 7 psů :)). Na večer jsme vyrazili na blízký kopec, kouknout na západ slunce, který se opravdu vydařil. Anička fotila, tak až mi přijdou nějaké ty fotky, tak je hned přidám :).

Tisknout


Kontakt

Monika a Michal Kasalých
mail: monika_a_michal@kasaly.info
tel.: 776 310 334
skype Monča: monika.sti
icq Michal: 56-391-023

Havlíčkova 2698, Pardubice

Návštěvní kniha

Máte pro nás vzkaz, nápad, připomínku? Pak neváhejte a napište nám co máte na srdci :).

Přejít do Návštěvní knihy© 2023, www.kasaly.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing