23.01.2011 14:37

Výlet do Krkonoš

Výlet do Krkonoš

Tuhle sobotu jsme přijali pozvání Konopíků a vyrazili za nimi do Krkonoš. Původní plán byla "rodinná rekreace", ale po cestě na místo mi Anička zavolala, jestli nechceme realizovat bojový plán :). Člověk míní a Anička Konopáčová mění :).

Takže jsme se sešli ve Špindlerově mlýně pod lanovkou Hromovka a nechali jsme se vyvézt nahoru. Evin a Keč cestovali v baťohu, Jane u mě v náručí. Nejdřív jsem se bála, aby Jane neměla tendence skákat, ale byla v pohodě a užívala si výhled :). Lanovka však nevedla až na vrchol, takže jsme ještě zbytek kopce museli po svých po kraji sjezdovky. Půjčila jsem si od Aničky do zápřahu k Jane Kečupa a tak jsme to zmákli ... nicméně jsem si myslela že stejně vypustím duši :). Nhoře jsme si dali sváču, abychom doplnili síly a vyrazili k chatě Klínovka cca 4 km vzdálené. Konopíci s Kristy a Ondrou na běžkách, my s Jane po svých. Byla to bezvadná vycházka, počasí bylo úžasné a moc jsme si vycházku užívali.

Na Klínovce jsme si dali obídek a pak vyrazili zpátky. Konopíci a spol. opět na běžkách oklikou a my zpátky na Svatého Petra k lanovce, tu jsme ale už nezastihli v provozu, takže jsme si sjezdovku sešli hezky pěšky. Párkrát jsme sebou řízli, Jane taky měla co dělat, aby to ubrzdila a ještě se nás vždycky snažila zachraňovat :). Ale nakonec jsme v pořádku všichni dorazili do základního tábora. Na chatě jsme si dali lasagne a nakonec jsme se i všichni zase zahřáli :).

Bylo to moc super, díky Aničce a Pepovi, že nás vytáhli sebou a určitě zase brzy někam vyrazíme ... a tentokrát to zkusíme i na těch běžkách :) ... možná :).

                                                               FOTKY

Tisknout


Kontakt

Monika a Michal Kasalých
mail: monika_a_michal@kasaly.info
tel.: 776 310 334
skype Monča: monika.sti
icq Michal: 56-391-023

Havlíčkova 2698, Pardubice

Návštěvní kniha

Máte pro nás vzkaz, nápad, připomínku? Pak neváhejte a napište nám co máte na srdci :).

Přejít do Návštěvní knihy© 2023, www.kasaly.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing