03.05.2011 21:25

Upálení čarodějnic :)

Upálení čarodějnic :)

V sobotu na čarodějnice jsme měli naplánovaný velmi aktivní program. Začali jsme na klubové výstavě, pokračovali tréninkem flyballu a zakončili pálením čarodějnic na Dajavěře.

Klubová výstava BCCCZ Opatovice

KV OpatoviceV sobotu ráno jsme vyrazily s Jane na výstavu do Opatovic. Setkali jsme se tam se spoustou kamarádů psích i lidských, viděli po depší době naše psí kamarády z Dajavery i mimo ni.

Na výstavě byla velká účast a počasí slibovalo velmi hezký den, což taky byl, až do okamžiku než jsme s Jane a dalšími 13 fenkami nastoupily do kruhu. Těstě po té co jsme s Jane odešli od rozhodčí, začalo pršet a přišla celkem silná bouřka. Rozhodčí nás nakonec rozpustila a vyhlásila přestávku, která trvala asi půl hodiny a pak už si do kruhu vybírala jen jí vybrané feny ... no nejsem si úplně jistá "rovným přístupem" v posuzování :). Ale co mě opravdu štve je to, že rozhodčí se psům věnovala každému velmi pečlivě, každého prohmatala, prohlídla několikrát viděla v pohybu, pak všechny společně a u fen to bylo jako na běžícím pásu - zuby, prohmátnout, tam a zpět a jedno kolečko a pryč. Bohužel tímhle způsobem je to skoro na každé výstavě ... 2/3 doby se rozhodčí věnuje psům a u fen už spěchají a nevěnují se jim tak jak by podle mě měli.

Nicméně Jane se předvedla hezky, klusala a dostala i hezký posudek, paní rozhodčí jí vlastně nic nevytkla kromě jednoho postřehu, že prý Jane v pohybu kříží přední nohy (no nevím, koumám to teď na každé vycházce a nic takového nepozoruji :)). Odnesly jsme si z kruhu známku velmi dobrá - posudek je k dispozici v sekci Výstavy.

Flyball trénink

Trénink flyballuPo výstavě jsme vyzvedli Michala a vyrazili do Načešic, kde jsme si odtrénovali flyball a spravili si tak náladu. Měla jsem z Jane radost, protože jsme vyzráli nad brzkým pouštěním tenisáku za startem (běháme bez hračky, jen tak pro radost :)), Jane už má pěkné otočky na boxu a její nadšení pro tento sport je stále větší. Prostě je z ní nadšená flyballistka a já doufám, že jí nebudu kazit výsledky svojí kooperací.

Čarodějnice

Čarodějnický fatra :)Po tréninku jsme zapálili oheň ... teda spíš takovou fatru :) ... a jali se opěkat buřty a klábosit. Helča Kramertová poskytla svůj foťák a tady jsou její, Aničky a i moje úlovky:    ...... FOTKY ......

Tisknout


Kontakt

Monika a Michal Kasalých
mail: monika_a_michal@kasaly.info
tel.: 776 310 334
skype Monča: monika.sti
icq Michal: 56-391-023

Havlíčkova 2698, Pardubice

Návštěvní kniha

Máte pro nás vzkaz, nápad, připomínku? Pak neváhejte a napište nám co máte na srdci :).

Přejít do Návštěvní knihy© 2023, www.kasaly.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing