02.05.2010 00:00

Speciální výstava BCCCZ

Speciální výstava BCCCZ

Tuhle výstavu jsem nahlásila už dlouho dopředu, takže i když Jane za poslední měsíc schodila všechny chlupy a taky nějaké to kilo (minulý týden měla nějakou střevní chřipku či co a museli jsme to vyléčit hladovkou), tak jsem se na výstavu vydala. Říkala jsem si, že když už je to nahlášené, tak se aspoň zúčastníme.

Na výstavě jsme se potkali se známýma borderkama a hlavně s naším bráchou Montym, který získal ocenění V3 v mezitřídě. Když Montymu paní rozhodčí řekla, že by měl trochu zmohutnět a viděla jsem, že preferuje trochu větší a mohutnější psi, tak jsem si říkala, že nás pošle domu s konstatováním, že chrty neposuzuje a že nemám Jane trápit hlady :).

Naštěstí počasí se udrželo, mokrá tráva uschla a tak jsem mohla Jane nechat v klidu pobíhat (házeli jsme frisbee, uzel a prostě běhali volně po louce). Sice moc zablácenou borderku neřeším, stejně si říkám, že borderka je hlavně pracovní pes a musí to být na ní vidět :), ale i tak bylo fajn, že nepršelo. Jane byla tím pádem vyblblá, vyběhaná a když jsem jí nasadila výstavní vodítko, krásně si stoupla sama do postoje a chtěla za odměnu nějakou tu mňamku. Je mi jasné, že pro ni výstavy nejsou nijak zajímavé ani zábavné a že je vždy vydrží jen kvůli mě a kvůli tomu, že v kruhu opravdu pamlsky nešetřím :).

Jane se předváděla opravdu nádherně a úžasně klusala a když nám paní rozhodčí nadiktovala parádní posudek, měla jsem radost, že jsme potvrdily, že Jane je opravdu výborná fena, co se exteriéru týče. Když nám pak nakonec paní rozhodčí přiřadila první místo, byla jsem nadšená. Opravdu jsem to ze začátku nečekala a myslím, že jsme to vyhrály díky Janinu krásnému pohybu. Jsem na ni opravdu pyšná, protože se předvedla úžasně a holky z Dajavery měly pravdu, že se to výstavu od výstavy zlepšuje :).

Výstava byla sice dlouhá, ale díky úspěšnému umístění jsme nakonec odjížděly spokojené (poté co jsme vylezly z kruhu, tak si Jane vytáhla fríbo a zaslouženě si řekla o odměnu :)). 

Michal byl nadšený, že jsme konečně z výstavy přivezli pohár :). Posudek a fotky najdete v sekci výstavy na stránce Jane.

Tisknout


Kontakt

Monika a Michal Kasalých
mail: monika_a_michal@kasaly.info
tel.: 776 310 334
skype Monča: monika.sti
icq Michal: 56-391-023

Havlíčkova 2698, Pardubice

Návštěvní kniha

Máte pro nás vzkaz, nápad, připomínku? Pak neváhejte a napište nám co máte na srdci :).

Přejít do Návštěvní knihy© 2023, www.kasaly.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing