10.04.2010 21:35

NVP v Ostravě

NVP v Ostravě

Na tuhle výstavu do Ostravy jsme jeli s naší chovatelkou Dančou, která jela poprvé vystavovat Cheera. Ráno bylo teda krušné, protože jsme vyráželi v pět, ale jelikož jsem nemusela řídit, dalo se to ustát.

Počasí nám moc nepřálo, protože pořád bylo pod mrakem a místy i dost pršelo, což znamenalo, že jsme se s Jane nemohly jít vyblbnout ven a Jane byla z výstavy tak trochu otrávená. Navíc před námi byly v kruhu další 4 plemena (asi 45 psů), tak borderky přišly na řadu až dost pozdě.

Cheero si vedl moc dobře, vítězství mu uniklo jen o vlásek a když vezmu do úvahy, že to byla jeho první výstava, tak vše zvládl na jedničku. Zrovna když byla Danča s Cheerem v kruhu a my s Jane jsme se pomalu začaly připravovat, u vedlejšího kruhu pokousal jeden barzoj nějakou paní. Nevím kde byla příčina, jestli se pes lekl nebo co, ale bylo to velmi nepříjemné. Paní musela odvézt ambulance  - nechápu, že na takovýchto akcích ji nemají hned přistavenou, na ambulanci se dost dlouho čekalo (ošetřování se ujali ostatní majitelé psů) a i když pokousání psem na výstavě asi není časté, tak přece jenom stát se může cokoli. Pán psovi dost zle vyčinil, což rozrušilo ostatní psi okolo ... no, běhal mi mráz po zádech. Snad paní bude v pořádku a všechno dobře dopadne.

My s Jane jsme šly pak do kruhu ještě s dalšími 7 fenkami. Vzhledem k tomu, že Jane v předchozích pár týdnech úplně schodila srst, jely jsme se vlastně jen zůčastnit, když už jsme byly nahlášené. Přece ty peníze nenecháme propadnout :). Nakonec jsme dostaly moc hezký posudek a ocenění V3. Z výstavy jsem ale neměla dobrý pocit, protože Jane nebyla ve své kůži, byla unavená a neměla moc náladu se předvádět. Neukázala rozhodčímu vůbec výraz a nechtěla se moc kamarádit. Jediné co ji bavilo, byla pohyb, ve kterém se předvedla moc krásně a možná i proto jsme se dostaly až do užšího výběru. Tak snad příště budeme mít lepší nápadu a také větší úspěch :).

Posudek a fotky najdete v sekci výstavy na stránce Jane.

Tisknout


Kontakt

Monika a Michal Kasalých
mail: monika_a_michal@kasaly.info
tel.: 776 310 334
skype Monča: monika.sti
icq Michal: 56-391-023

Havlíčkova 2698, Pardubice

Návštěvní kniha

Máte pro nás vzkaz, nápad, připomínku? Pak neváhejte a napište nám co máte na srdci :).

Přejít do Návštěvní knihy© 2023, www.kasaly.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing