17.01.2011 21:48

Návštěva na Dajaveře

Návštěva na Dajaveře

Minulou neděli jsme využili krásného počasí a sešli jsme se s několika kamarády a jejich psími parťáky na Dajaveře a udělali si hezké odpoledne.

Nejdřív jsme si postavili flyallové překážky a párkrát jsme si je zaběhli. Jen abychom se ujistili, že ti naši čtyřnožci přes zimu nezapomenou, co to ten flyball je. Nezapoměli vůbec nic a běhali jako o život :).

Pak jsme šli na ovečky a potrénovali pasení. Jane po dvou měsících byla nadšená a ovečky jí baví čím dál víc. Já jsem jen doufala, že sebou neříznu o zem jako minule a nebudu si zase měsíc léčit záda :). Nakonec dopadlo všechno dobře, Jane byla ze začátku trochu zbrklejší, ale posléze se to zlepšilo a bylo to fajn. Nakonec jsme dokázaly přihnat ovce z druhé pastviny, kam je Jane nejdřív nechtěně zahnala :), a dovést je až do košáru. Nebylo to úplně podle pravidel, protože jsem zalezla do košáru i s ovcema, ale na poprvé myslím dobrý :). Už se těším až budeme na jaře trénovat pravidelně.

A poté co jsme si zatrénovali všichni - Éro, Gina, Fren a Keč, vyrazili jsme na vycházku a užívali si krásného počasí a vstřebávali energii ze sluníčka.

Po vycházce jsme se šli podívat na ta malá klubíčka, která se narodila Ixi. Štěňata jsou opravdu roztomilá, heboučká, prostě nádherná. Jsem moc zvědavá jací krásní psi z nich vyrostou.

Díky Petře mám natočeny některé momenty ze dne a taky jsem ulovila pár fotek, a tak jsem to sestříhala v jedno menší videjko, na které se můžete juknout.

                              VIDEO                              FOTKY

Tisknout


Kontakt

Monika a Michal Kasalých
mail: monika_a_michal@kasaly.info
tel.: 776 310 334
skype Monča: monika.sti
icq Michal: 56-391-023

Havlíčkova 2698, Pardubice

Návštěvní kniha

Máte pro nás vzkaz, nápad, připomínku? Pak neváhejte a napište nám co máte na srdci :).

Přejít do Návštěvní knihy© 2024, www.kasaly.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing