28.03.2010 22:41

Jane byla uchovněna!

Jane byla uchovněna!

Ráno začalo poněkud hekticky, jelikož jsem úplně zapomněla na změnu času a v klidu si pospávala, až mi najednou Michal sdělil, že je čtvrt na osm a v kolik že jsem to chtěla vyrážet :). Za 20 minut jsme už s Jane vyjížděly. Naštěstí to nemáme do Dvora Králové daleko a přijeli jsme celkem brzy i přes raní zaspání ... pořadové číslo jsme měly 15 ze cca 60 přihlášených borderek.

Nejdříve jsem si vyzvedla papíry, Jane byla oficiálně přeměřena (výška 47 cm, délka 52 cm) a pak už jsme jen čekaly s Ilčou a Montym a Soňou a Caddym (naši bráchové) až budou všichni psiska přeměřený a dorazí rozhodčí. Bonitačním posuzovatelem byl pan Krinke.

V kruhu jsme s Jane zaklusaly, pan rozhodčí Jane prohlédl a prohmatal. Bohužel zrovna ten den Jane byla z těch lidí nějaká vystrašená a když ji pan rozhodčí kontroloval, tak byla ztuhlá a chovala se jako u veterináře :). Nechtěla se moc kamarádit a tak nakonec nám byly vytknuty dvě věci - chybný postoj předních končetin (malinko máme vtočené lokty a ťapky občas máme vytočené ven) a trocha nervozity, kterou Jane opravdu projevila (zrovna ten den neměla náladu se kamarádit s velkými chlapy :)). Jinak pan Krinke vyzvedl její elegantní proporce, kompaktnost, lehkost a krásně tvarovanou hlavu, nasazení uší a pigment. A také pohyb, který má Jane opravdu bezvadný, když zrovna nezacváláme :).

Trochu mě mrzela ta nervozita Jane, ale nemůžu jí to vyčítat ... nervózní jsem byla i já, takže to asi chytla ode mě ... je to prostě můj "empoš", jak říká Michal a reaguje na každou mojí náladu. Nakonec jsem ale spokojená, Jane je zdravá a typická představitelka borderky, jak do vzhledu tak povahy, jen je trochu víc citlivá a moje velká závislačka :). 

Tisknout


Kontakt

Monika a Michal Kasalých
mail: monika_a_michal@kasaly.info
tel.: 776 310 334
skype Monča: monika.sti
icq Michal: 56-391-023

Havlíčkova 2698, Pardubice

Návštěvní kniha

Máte pro nás vzkaz, nápad, připomínku? Pak neváhejte a napište nám co máte na srdci :).

Přejít do Návštěvní knihy© 2024, www.kasaly.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing