22.01.2011 14:51

Herní večer 2

Herní večer 2

Trochu opožděná novinka, ale neopomenutelná :). Po úspěchu herního večera před vánoci u Michala Holého jsme založili tradici herních večerů a v lednu jsme pokračovali u nás.

Herní večer je slezina přátel a kamarádů, kdy se sejdeme u některého z nás, dáme si něco dobrého na zub a zahrajeme nějakou společenskou hru ... poznámka redakce :).

13. ledna v podvečer jsme se sešli u nás doma ve složení: Michal, Petra s Amy, Lama tým (Borovičkovi :)), nakonec dorazila i Klárka, a my.

K večeři jsme servírovali báječné lasagne od Petry ... jen se po nich zaprášilo. Jako dezert k lasagním jsem připravila čokoládové fondue, na kterém jsme si všichni moc pošmákli. Po uspokojení našich chuťových buněk jsme si zahráli Osadníky z Katanu. Zase to vypadalo, že vyhraje Michal Holý a tak jsme se a Michalem, Petrou a Karlem moc snažili, abychom jeho vítězství zvrátili na naši stranu, až vyhrála Jíťa tak nějak úplnou náhodou :). A obdivuju Petru, která s námi vydržela až do konce i přesto, že předchozí noc spala asi jen 3 hodiny :).

Byl to báječný večer a já děkuju všem zúčastněným za bezva relaxaci a moc se těším na další akcičku ... u kohopak tentokrát? :).

Herní večer 2

Herní večer 2

Herní večer 2

Herní večer 2

Herní večer 2

Tisknout


Kontakt

Monika a Michal Kasalých
mail: monika_a_michal@kasaly.info
tel.: 776 310 334
skype Monča: monika.sti
icq Michal: 56-391-023

Havlíčkova 2698, Pardubice

Návštěvní kniha

Máte pro nás vzkaz, nápad, připomínku? Pak neváhejte a napište nám co máte na srdci :).

Přejít do Návštěvní knihy© 2024, www.kasaly.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing