17.08.2011 23:03

Happy míček - flyballový turnaj

Happy míček - flyballový turnaj

Minulý víkend jsme opět vyrazili na flyballový turnaj až k Ústí nad Labem a vzhledem k okolnostem jsme jeli v oslabené sestavě. Ale neodradilo nás to a bojovali jsme až do konce a s nadšením.

Vzhledem k tomu, že někteří členové týmu měli na plánu jiné akce a Jane nám dva dny před turnajem začala hárat, nastoupili jsme do turnajového klání v oslaené pětičlené sestavě: Keč, Gina, Fren, Vasthi a Éro. I lidí jsme měli pět a půl a proto děkuju všem našim soupeřům, kteří nám v průběhu turnaje pomáhali. Až na videu jsem si všimla, že při přehazování výšky překážek nám pomáhali lidičky z obecenstva ... moc děkujeme ... tohle je přesně to, co se mi na tomto sportu líbí, ta přátelská atmosféra i přesto, že pak na dráze spolu všichni bojujeme o výhru :).

První předvoj - Pepa a Frenovci vyrazili na místoo už v pátek, my s Michalem, Janou, Mončou a Honzou jsme dorazili na místo v sobotu. Počasí se zdálo být dost nepříznivé a v sobotu i většinu dne bylo pod mrakem a pršelo (podle předpovědi, jen místy :)).

DiplomVe výsledku jsme vybojovali v druhé divizi 4. místo. Musím pochválit všechny členy týmu za jejich práci, snahu a i když Éro se rozhodl, že nebude tyhle závody spolupracovat a vyhybal překážky zpět a celé závody vlastně odběhali Keč, Fren, Gina a Vasthi. Všichni se moc snažili a fungovali jsme jako tým, získali jsme zase spoustu zkušeností a nápadů na další trénink. Otestovali jsme Ginu i Janu v "ostrém" provozu :) a musím říct, že úspěšně.

Díky všem za bezva víkend, který nakonec i skončil pěkným počasím a výorným obědem v pizzerii a dobrým kafčem a osvěžující citronádou u Jany a Tomáše a jejich smečky:). Tak zase příště ...

Díky Janě a Honzovi máme i pár fotek:  ... FOTKY ...

Tisknout


Kontakt

Monika a Michal Kasalých
mail: monika_a_michal@kasaly.info
tel.: 776 310 334
skype Monča: monika.sti
icq Michal: 56-391-023

Havlíčkova 2698, Pardubice

Návštěvní kniha

Máte pro nás vzkaz, nápad, připomínku? Pak neváhejte a napište nám co máte na srdci :).

Přejít do Návštěvní knihy© 2023, www.kasaly.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing