20.06.2011 00:22

Flyballový turnaj Sladkých nadějí

Flyballový turnaj Sladkých nadějí

Naše druhá turnajová účast skončila úspěšným 2. místem ve druhé divizi.

Tentokrát jsme vyrazili na jednodenní flyballové klání v neděli 19. 6. 2011 do Mělníka. I tentokrát jsme ještě týden před nástupem jistě nevěděli, zda nastoupí Jerry a Fren, ale nakonec všechno dobře dopadlo a obě holky nastoupily a předvedly se v dobré formě. Jelikož jsme měli jinou sestavu než na minulých závodech a vzhledem k jejich tréninkovým časům jsme se rozhodli si stanovit mezní čas 19,40 (čas, který s touto sestavou pravděpodobně nepřekonáme) a byli jsme se zařazeni do druhé divize.

Hlavní cíle před turnajem jsme stanovili následovně:

  1. zaběhnout více jak 50% čistých běhů (minule se nám moc nedařilo a naše úspěšnost byla cca 33%)
  2. bojovat o "bednu"
  3. nebreaknout se 3x (tj. nepřekonat náš mezní čas více jak 3x, což by znamenalo exhibiční účast bez nároku na body a umístění)

Dajavera Fitmin Team - zleva: Michal (nabíječ), Ilča, Míra, Danča, Monča, Pavel, Iva, Pepa, já, Anička :) Všechny tři cíle jsme splnili na 100%. Úžasně jsme si zaběhali (myslím že toho měli plné kecky nejen psi, ale i psovodi a všichni z týmu, kteří zajišťovali technické zázemí). Co je ale pro mě to hlavní, neopakovali jsme chyby z minulého turnaje, dokázali jsme se poučit a i ve vypjatých situacích a situacích, kdy se nám nedařilo jsme dokázali správně zareagovat. Když Jerry z nějakého nám neznámého důvodu začala vyhýbat překážky při cestě zpět od boxu, hned jsme ji stáhli a nahradili na daný běh náhradníkem Ixi a i když jsme v daném rozběhu nezaběhli čistý čas, mělo to smysl. Jerry poté co jsme ji při dalším rozběhu v přípravě navedli zpět na překážky a ukázali ji správnou cestu, už chybu neudělala a makala zase spolehlivě až do konce turnaje.

Samozřejmě, že máme ještě spoustu věcí, které se dají zlepšit, ale to že se pořád učíme a sbíráme zkušenosti, které jsme schopni pak uplatnit v praxi je pro mne cenější než samotné umístění na bedně :). Prostě progres je to hlavní :).

A to že jsme v odpoledním Double Elimination po prvním nevydařeném rozběhu postoupili celkem hladce až do finále, kde jsme naše soupeře Kosatky zdolali 3:1, byl bezvadný zážitek. Až v posledním souboji - opakovaném finále, kdy jsme už všichni měli dost jsme Kosatkám podlehli a skončili tak na druhém místě. Pro mě úžasný úspěch, který mi dává chuť do další práce a šanci se stále zlepšovat :).

Pozn: Kosatky totiž v DE před porážkou s námi ještě neprohráli a abychom mohli zvítězit, museli jsme je porazit dvakrát za sebou, což jsme už nedali :).

My na "bedně" :) ... ten dort byl opravdu vynikajicíS výsledkem jsem moc spokojená. Naše "technické" tréninky začínají nést ovoce a otočky našich psů a tím pádem i jejich rychlost a bezpečnost na boxu se výrazně zlepšuje. Michal jako nabíječ opět neudělal jedinou chybu a byl vždycky připraven, naše psiska dokázala vydržet velkou fyzickou a psychickou zátěž a i lidičky byli v pohodě a všichni táhli za jeden provaz. Ti co neběhali se starali o technické zázemí a pomáhali psovodům. Prostě jsme fungovali jako tým :).

Jsem moc ráda, že vás všechny znám a že s vámi můžu běhat a závodit a trávit svůj volný čas. Už se těším na naše další společné chvíle a sportovní i jiné úspěchy.

Výsledek turnaje:

Turnaj sladkých nadějí - sladká odměna za druhé místo :)Dajavera Fitmin team ... 2. místo / 2 divize (mezní čas 19,40)

Speed Trial - 4. místo/6 družstev  ... nejlepší čas 19,60

Double Elimination - 2. místo/6 družstev ... nejlepší čas 19,43

Videa a Foto:

Video z běhů našich různých sestav na tomto turnaji a video z prvního finále, které jsme i přes jeden break time vyhráli můžete vidět zde:    .... VIDEO ....

Úžasné fotky od Monči zde (úžasné zachycení flyballové atmošky) : .... FOTKY ....

Jo a ten vyhraný dort byl vážně moc dobrý :).

Tisknout


Kontakt

Monika a Michal Kasalých
mail: monika_a_michal@kasaly.info
tel.: 776 310 334
skype Monča: monika.sti
icq Michal: 56-391-023

Havlíčkova 2698, Pardubice

Návštěvní kniha

Máte pro nás vzkaz, nápad, připomínku? Pak neváhejte a napište nám co máte na srdci :).

Přejít do Návštěvní knihy© 2024, www.kasaly.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing