Korálky

Vyplétaný šperkAsi jsem byla v minulém životě straka, protože tyhle třpytivé věcičky mě prostě fascinují :). A neznám mnoho žen a dívek, které by nefascinovaly :) ...

Korálkování je takové úsporné tvoření. Už ani nevím, kdy mě to chytlo poprvé, ale je to fajn činnost na uklidnění nervů :). Korálky jsou relativně skladné (samozřejmě jsou tvořilky, kterým se korálky nevejdou do dvou skříní :)) a proto se dají korálky vzít sebou kamkoli a po chvilkách tvořit na cestách i doma. Tak to alespoň dělám já sama ...

Začala jsem jednoduchým navlíkáním, pak jsem byla na kurzu, abych se naučila motanici a pak jsem začala chytat inspiraci po internetu a od kamarádek, které se korálkování taky věnují. Většinou tvořím šperky, ale korálky se dají zkombinovat se spostou jiných technik ... použila jsem je na jmenovky i patchwork :).

Mám ráda věci sladěné, takže vytvářím hlavně sady šperků. Začala jsem tvořit pro sebe, abych měla ty správné doplňky, už jich mám tolik, že nevím jak a kde je skladovat, aby to bylo při ruce a přehledné :). Korálkový šperk je i hezký a milý dárek, takže jako se vším, tvořím dárečky i objednávky pro holky z okolí. Kdyby se vám něco líbilo, dejte vědět a uvidíme co se s tím dá dělat :).

Tisknout


Hledá se Donee !!!

Don´t Worry DajaveraNa velikonoce (5. 4. 2010) se ztratila red merle fenka border kolie Don´t Worry Dajavera - slyšící na jméno Donee. Prosím pomozte nám ji najít!

Více informací

RSSRSS

Co je nového v naší smečce a na našich www stránkách

11. 04. 2012

Prodám šicí stroj SINGER - sleva

Prodám šicí stroj SINGER - sleva

Jelikož mi ježíšek předloni nadělil super šicí stroj Bernina, rozhodla jsem se prodat svoji původní Singrovku. Jistě ještě někomu dobře poslouží.

Celá novinka

30. 03. 2012

Dajavera tábor 2012 - připomínka

Dajavera tábor 2012 - připomínka

Připomínám, že i letos se bude konat slezina Dajaveráčků, našich kamarádů a ostatních "příbuzných". Podrobnosti najdete na stránkách tábora ZDE.

Celá novinka© 2023, www.kasaly.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing