Dajavera tábor 2012

Dajavera tábor 2012

Milí Dajaveráčci, kamarádi a ostatní "příbuzní",

rádi bychom Vás pozvali na letošní Dajavera tábor, který se bude konat ve dnech 24. - 27. 5. 2012 na Seči (čtvrtek večer příjezd, odjezd neděle po obědě).
Abychom mohli vše dobře naplánovat, chtěli bychom vás požádat o vyplnění přihlášky (odkaz viz tabulka).

V případě, že si nejste jisti, že budete moci přijet nebo byste se rádi přijeli podívat třeba jen na jeden den, vyplňte dotazník také a uveďte v první otázce  podrobnosti nebo mi napište vzkaz na mail (prosím i o negativní odezvu, pokud nedorazáte).

Prosíme o vaše závazné vyjádření do 30. 3. 2012, abychom mohli domluvit a zarezervovat stravování a ubytování. Samozřejmě že se můžete přijet podívat jen na skok a bez předcozí domluvy, ale pokud chcete na ten den zamluvit třeba stravování, pak také prosím o vyplnění přihlašovacího formuláře.

ZÁLOHY:

Pro závaznou rezervaci ubytování ve formě chatky vybíráme zálohu ve výši 200,- Kč (na jednu chatku). Do popisku uveďte jméno pod kterým se přihlašujete na tábor. V případě zrušení účasti na táboře záloha na ubytování propadá. Zálohu je nutné uhradit i v případě, že se nezúčastníce po celý víkend a chcete rezervovat chatku třeba jen na jednu noc.

Dále na zajištění organizace a drobné pozornosti pro účastníky budeme letos vybírat symbolický poplatek ve výši 140,-/jednu rodinu (bez rozdílu počtu psů či lidí).

Zálohu v celkové výši 340,- Kč (v případě rezervace více chatek pro jednu rodinu + 200,- za každou další chatku) prosím zašlete společně s přihláškou na účet 998951183/0800.

Dajavera tábor 2012
Kdy/When: 24. - 27. 5. 2012
Kde/Where: Seč (Autocamp U Letadla)
Přihláška/Application: Česky/English
Seznam přihlášených/List of registered: ZDE/HERE

Děkujeme a tešíme se se všemi na viděnou :).

Kontakty v případě dotazu:

Monika Kasalá Stiborková (mail: )
Daniela Rájová (mob. 603 508 355; www.dajavera.com)

English version:

Dear Dajavera,
We would like to invite you to Dajavera Camp 2012, which will be held from 24. - 27. 5. 2012 in Seč (thursday evening is arrival, departure is on sunnday afternoon).
To be able to plan everything well, we would ask you to fill in a registration questionnaire, which provides details. If you can not come, please send me info by email too.

We expect your answer till 30. 3. 2012.

Thanks and looking forward to see you all :).

Monika Kasalá Stiborková (mail: )
Daniela Rájová (mob. 603 508 355; www.dajavera.com)

Tisknout


RSSRSS

Co je nového v naší smečce a na našich www stránkách

11. 04. 2012

Prodám šicí stroj SINGER - sleva

Prodám šicí stroj SINGER - sleva

Jelikož mi ježíšek předloni nadělil super šicí stroj Bernina, rozhodla jsem se prodat svoji původní Singrovku. Jistě ještě někomu dobře poslouží.

Celá novinka

30. 03. 2012

Dajavera tábor 2012 - připomínka

Dajavera tábor 2012 - připomínka

Připomínám, že i letos se bude konat slezina Dajaveráčků, našich kamarádů a ostatních "příbuzných". Podrobnosti najdete na stránkách tábora ZDE.

Celá novinka© 2023, www.kasaly.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing